Hakkımızda

BETATEL

Firmamız Hakkında

Betatel Teknoloji,  2017 yılında kurumsal firmaların teknolojik anlamda ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kurulan, sektöründe 7 yılı aşkın tecrübe edinmiş kurucu kadrosu ile belirli bir hizmet kalitesine ulaşmış ve her geçen gün bu kaliteye yeni tuğlalar ekleyen inovatif bir yapıdır. Her bir müşterisine farklı bir profil oluşturarak firmaların çalışma prensiplerine göre hizmet verebilen, hızlı adapte olabilen ve hedefi %100 memnuniyet olan müşteri odaklı bir kurumdur.

Betatel Teknoloji, sadece ürün tedariği sağlayan bir firma olmayıp, müşterilerinin satışlarını ve çalışanlarının performanslarını artırmaya yönelik  Loyalty Kampanyaları ile de destek hizmeti verebilmektedir.

Satış öncesi müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda onlara en iyi performansı verebilecek en uygun maliyetli ürünleri konumlandırabilen, satış esnasında her türlü soru ve isteklerini interaktif bir diyalog halinde çözüme kavuşturabilen, satış sonrası ise tedariğini sağladığı her ürünün arkasında durup dünyaca ünlü markaların anlaşmalı olduğu yetkili servislerinde çözüm üreterek ve müşterilerinin üzerlerinden bu gibi yükleri alarak iş/zaman kaybına uğramamalarını sağlayan bir çözüm ortağıdır.

Konuşmayı Başlat
💬 Yardım mı Lazım ?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?